Aktualności

Dni Ekonomii Społecznej w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kartuzach

Dni Ekonomii Społecznej w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kartuzach

Dwa dni poświęcone tematyce ekonomii społecznej! 

Wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej Spółdzielnia Socjalna "Pasja" serdecznie zaprasza na Dni Ekonomii Społecznej, które odbędą się 23-24 maja w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kartuzach, ul. Mściwoja II 28A (za budynkiem Zespołu Szkół Technicznych w Kartuzach).

W programie wykłady dla wszystkich zainteresowanych, warsztaty z ekspertami dla 10 osób po wcześniejszej rejestracji, dyskusja na temat modelu ekonomii społecznej w powiecie Kartuskim i wiele innych.

W dniach 23 - 24 maja 2016 roku, w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kartuzach odbywać się będą Dni Ekonomii Społecznej, podczas których przybyli goście będą mogli wziąć udział w wykładach na wybrane tematy:

- Wykład nr 1 - Pomysł punktem wyjścia do działania, zawiązanie grupy inicjacyjnej, rola lidera - spółdzielnia możliwością aktywizacji zawodowej dla osób wykluczonych oraz niepełnosprawnych, zakładanie spółdzielni, procedury rejestracyjne, dokumentacja.

- Wykład nr 2 - Członkostwa w spółdzielni, a zatrudnienie, udziały, umowy o pracę, tworzenie miejsc pracy dla osób wykluczonych oraz niepełnosprawnych.

- Wykład nr 3 - finanse i rachunkowość podmiotów ekonomii społecznej, formy finansowania zewnętrznego.

 

Możliwość uczestnictwa w warsztatach pt. "Od pomysłu do spółdzielni krok po kroku".

 

Dla każdego uczestnika przewidziany jest bufet kawowy!

 

 

 


Zapraszamy!!!  

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij