Aktualności

Nabór na zielone studia

Nabór na zielone studia

Masz ostatnią szansę, by dołączyć do grona studentów dofinansowanych studiów podyplomowych w zakresie Eko Marketingu. Specjalistów z tej dziedziny wciąż poszukują pomorscy pracodawcy. Zapisz się! Bądź eko, zwiększ swoją konkurencyjność i zdobądź zawód przyszłości! Zapisy trwają do 15 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jednym z najważniejszych kierunków polityki energetycznej Unii Europejskiej są inwestycje w odnawialne źródła energii (OZE). Pomorscy pracodawcy wciąż poszukują specjalistów z zakresu Eko Marketingu. Teraz możesz zdobyć kwalifikacje, ograniczyć koszty kształcenia i wyprzedzić rynek. 

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni realizuje bowiem projekt "Zielony Wyróżnia". Dzięki niemu może zaoferować swoim studentom dofinansowane studia podyplomowe na innowacyjnym i przyszłościowym kierunku Eko Marketing. 

Dofinansowane studia podyplomowe to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców małych lub średnich firm chcących zmniejszyć koszty prowadzenia działalności, a także świadczyć usługi z zakresu doradztwa z zakresu OZE. Studia prowadzone są w nowoczesny sposób: zajęcia odbywają się w formie case studies, słuchacze mogą korzystać z indywidualnych konsultacji, a na każdym z trzech kierunków przewidziany jest wyjazd studyjny. Wykłady prowadzone są przez doświadczonych praktyków mających na co dzień styczność z branżą ekoenergetyczną.

Innowacyjny system studiów polega na zajęcia z praktykami, indywidualne konsultacje oraz wyjazdy studyjne. 

Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich studentów. Z myślą o nich chce prowadzić zajęcia w Kościerzynie bądź w Kartuzach - w tutejszych inkubatorach przedsiębiorczości. Abyś mógł studiować w swoim miejscu zamieszkania i nie tracić czasu na dojazd, musi utworzyć się grupa minimum 25 osób. 

Nie czekaj więc, zapisz się i studiuj na renomowanej, uznanej uczelni na Pomorzu. Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 15 listopada. 


Więcej informacji uzyskasz na stronie www.wsaib.pl.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij