Aktualności

Forum subregionalne

Forum Subregionalne w ramach projektu "Top Model Współpracy w Województwie Pomorskim"

 

Forum Subregionalne poświęcone jest współpracy organizacji pozarządowych i samorządu, w szczególności Modelowi Współpracy Administracji Publicznej i Organizacji Pozarządowych stworzonemu przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wraz z partnerami społecznymi.

Celem wspomnianego Modelu Współpracy jest szerokie przedstawianie metod, przykładów i kierunków budowania partnerskich relacji pomiędzy administracją publiczną a organizacjami pozarządowymi.
Centrum Inicjatyw Obywatelskich ze Słupska i Gmina Kobylnica poprzez realizacje projektu "Top Model Współpracy w Województwie Pomorskim" podjęły się wdrożenia dobrych rozwiązań z Modelu Współpracy w sześciu samorządach w województwie pomorskim.

Forum skierowane jest do przedstawicieli samorządu i organizacji pozarządowych z powiatów: kartuskiego, kościerskiego i człuchowskiego.

Szczegóły i program Forum znajdują się na stroniewww.fundacjaeds.pl

Osoby, które chcą wziąć udział w Forum, proszone są o przesłanie informacji zwrotnej (imię, nazwisko i nazwa JST/NGO) na adres: cop@fundacjaeds.pl

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij