Partnerzy

Biuro Rachunkowe Plus-Minus

Biuro Rachunkowe Plus-Minus

 
Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.

Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.

Fundusz został powołany z inicjatywy i przy udziale przedsiębiorców działających na terenie regionu kaszubskiego. Przedsiębiorcy ci upatrują ogromne możliwości rozwoju firm, a poprzez to regionu w którym działają, przy udziale unijnych środków zwrotnych. 

Kapitały Funduszu pochodzą głównie od lokalnych przedsiębiorców i jednym z celów Funduszu jest także pozyskiwanie do współpracy kolejnych przedsiębiorców.

Podstawowym celem Funduszu jest wspieranie rozwoju przedsiębiorców z sektora mikro i małych firm działających w woj. pomorskim, skupionych głównie na terenie Kaszub, poprzez ułatwianie im dostępu do finansowania zewnętrznego m.in. w drodze udzielania pożyczek według metodologii tzw. mikrofinansowania.  

Wieloletnie doświadczenie pracowników Funduszu, w zakresie analizy ryzyka kredytowego oraz finansowania mikro, małych i średnich firm zapewni sprawną dystrybucję wsparcia oferowanego w ramach instrumentów inżynierii finansowej skierowanej dla tego segmentu rynku.

www.kaszubski-fundusz.pl

 
 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij