Twoja firma w inkubatorze

 

To małe przedsiębiorstwa budują Polskę, dlatego co raz więcej regionów wspiera rozwój przedsiębiorczości. Z pomocą młodym i ambitnym przychodzą Inkubatory Przedsiębiorczości.

 

Dlaczego łatwiej jest w inkubatorze?

 

  1. Wydajesz mniej, bo taniej niż na rynku otrzymujesz wyposażone biuro z komputerem, drukarką, oprogramowaniem i meblami. Przykładowo biuro wielkości 25 m2 z dostępem do toalet i wspólnej kuchni kosztuje ok. 650 zł netto miesięcznie ze wszystkimi opłatami.
  2. Wiesz lepiej! Zdobywasz doświadczenie i wiedzę dzięki spotkaniom informacyjnym, doradztwu, mentoringu, szkoleniom organizowanym w Inkubatorze. Masz o nich informację z pierwszej ręki, a by zdobyć nieocenioną wiedzę wystarczy przejść do Sali konferencyjnej.
  3. Znasz wszystkich. Sieć kontaktów to często klucz do powodzenia biznesu, dołącz do naszej twórczej społeczności.
  4. Jesteś profesjonalistą. Organizujesz spotkania w prestiżowym miejscu, korzystasz z nowoczesnego sprzętu, robisz dobre wrażenie na start!
  5. Możesz zacząć inwestycję dzięki wsparciu w otrzymaniu kapitału dla początkujących przedsiębiorców. 

 

 
 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij