Chcę rozwijać swoją firmę

fotolia_czerwona_strzaka1000.jpg

Inkubator Przedsiębiorczości to nowoczesne przestrzenie i nieograniczone możliwości. Wprowadź nowe produkty, zwiększ zasięg oddziaływania, rozwiń swoją firmę z nami.

Oferta inkubatorów dla firm działających krócej niż 3 lata to przede wszystkim wynajem w pełni umeblowanych i wyposażonych w sprzęt komputerowy pomieszczeń biurowych po preferencyjnych cenach.

Przedsiębiorcy uzyskają również dostęp do szerokiego wachlarza profesjonalnych usług doradczych, m.in. w zakresie zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,pozyskiwania zewnętrznego wsparcia finansowego, w tym z funduszy unijnych, doradztwa prawnego, podatkowego czy wsparcia w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i promocji firm.

Istniejesz na rynku dłużej niż 3 lata?

W naszym obiekcie w Kartuzach jest możliwość wynajęcia biura komercyjnie, skorzystania z prestiżowego centrum konferencyjnego oraz wirtualnego biura.

Sprawdź

1. E-biuro

2. Nasze centrum konferencyjne

3. Wolne pomieszczenia

 
 
 
Wyślij wiadomość
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij