Nasze firmy Najlepsi są w Inkubatorze

Lary-Bar

Lary-Bar

Nowy lokal gastronomiczny w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Mściwoja II 28A posiadający szeroką ofertę kulinarną. Lary-Bar to miejsce, mające bogatą ofertę śniadaniową i lunche, a także Fast-food. Wśród propozycji Baru znajdziemy pyszne kanapki, sałatki, dania makaronowe, zupy i obiady. Dla łasuchów przygotowano domowe ciasta i desery, idealne w połączeniu z kawą serwowaną w barze, a także na wynos. Obsługa cateringowa szkoleń, konferencji oraz grup zorganizowanych.

                                                                                 https://www.facebook.com/LaryBar2015

                                                                                 tel. 725 063 118

Lary-Bar proponuje także catering śniadaniowy - oferta skierowana do firm, instytucji, szkół i grup zorganizowanych oraz klienta indywidualnego. Kawa, herbata, napoje, kanapki i ciasta to jedne z licznych możliwości Baru. Istnieje opcja bezpośredniego dowozu i obsługi w siedzibie klienta.

Bar oferuje dowozy dań do domu i firm - wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij